قیمت بیت کوین ۱۰ درصد جهش کرد و برای اولین بار در ۲ هفته اخیر از ۴۰۰۰۰ دلار گذشت

قیمت بیت کوین بیشترین سود را در بیش از سه ماه گذشته به دست آورد، زیرا سرمایه گذاران پس از یک هفته پر نوسان در بازارهای مالی نشانه هایی از ریسک پذیری مجدد را نشان دادند.

بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار با جهش ۹٫۴ درصدی به ۴۰,۴۲۶ دلار رسید که بالاترین رقم از ۱۵ اکتبر بوده است. بیش از دو هفته است که از ۴۰,۰۰۰ دلار بالاتر نرفته است. اتر تا ۱۱ درصد صعود کرد. حتی SOL، ارز اصلی بلاک چین سولانا که در پی هک پروژه Wormhole سقوط کرده است، حدود ۱۰ درصد افزایش یافت.

بیت کوین

ارزهای دیجیتال برتر پس از کسب درآمدهای قوی از Amazon.com که اعتماد به سهام فناوری را تقویت کرد، در معاملات یک شبه شروع به افزایش کردند.

Stephane Ouellette، مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران پلتفرم رمزنگاری نهادی FRNT Financial، گفت که به نظر می رسد بیت کوین به روشی مشابه با سهام در حدود میانگین متحرک ۲۰۰ روزه تثبیت می شود. طبق گفته Ouellette، طی دو روز گذشته، بیت کوین با کاهش ارزش فیس بوک و روز جمعه با سود آمازون مرتبط است.

او گفت: «با وجود حرکت امروز از منظر فنی، من فکر نمی‌کنم که بتوانیم حرفی قطعی بگوییم تا حداقل یک شکست قطعی فراتر از ۴۰۰۰۰ تا ۴۱۰۰۰ دلار باشد.

ارزهای رمزپایه بزرگ در چند هفته گذشته، پس از تجربه کاهش گسترده در ژانویه، تا حد زیادی در یک محدوده به دام افتاده اند. تقلای آن‌ها در حالی رخ داد که رشد سهام و سایر دارایی‌های پرریسک‌تر در بحبوحه نگرانی سرمایه‌گذاران در مورد تأثیر افزایش نرخ بهره قریب‌الوقوع فدرال رزرو و گرایش به سمت سیاست‌های پولی سخت‌تر در سطح جهانی، تضعیف شد.

هیدن هیوز، مدیر اجرایی آلفا ایمپکت، یک معامله گر گفت: «اگرچه نگرانی هایی در مورد تسریع سیاست پولی وجود داشت، اما اکنون این حس در میان بسیاری از بازارهای سرمایه وجود دارد که با توجه به تحرکات اخیر در بازارهای سهام، افزایش ۵۰ واحدی نرخ پایه قیمت گذاری شده است. پلت فرم رسانه های اجتماعی او همچنین به بازگرداندن ۳۲۰ میلیون دلار از هک Wormhole و فروش بیش از حد سطوح فنی برای تقویت روحیه اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.