تفاوت طرز تفکر افراد ثروتمند و فقیر

به نظرشما تفاوت تفکر افراد ثروتمند و فقیر درچیست؟

 

تفاوت طرز تفکر افراد ثروتمند و فقیر

افراد ثروتمند و فقیر دارای چه تفاوت هایی از لحاظ تفکری هستند؟

در ابن مقاله از لقب ثروتمند برای افرادی موفق، توانگر و غنی استفاده شده است و همچنین از لقب فقیر برای افراد ناموفق، بی حوصله استفاده شده است.

با مشاهده آموزش بورس بیاموزید که چگونه سرمایه گذاری کنید و چگونه بازدهی بالا داشته باشید. با شرکت در دوره بورس مجموعه نوسان کده به راحتی می توانید به سود بالایی در بازار بورس و اوراق بهادار تهران دست پیدا کنید. کلاس های این مجموعه به صورت تضمینی صورت می گیرد.

افراد موفق هیچکدام از مشکلات شان را بزرگ نمیبینند ولی این تفکر در انسان های فقیر متفاوت می باشد و از مشکلات شان کوه مصیبت می سازند و  لیست بلندبالایی از دلایل شکست خود برای دیگران می سازند و شما شاهد هستید که آنها تقصیرها را به گردن شخص دیگری می اندازند و سپس به  بهانه تراشی در پیش خود می پردازند که عمده ترین بهانه این است که بازار خراب است. و این طور می شود که مشکلات آنها بزرگتر از خودشان می شود و ایت است تفاوت ذهنیت افراد موفق و ناموفق به هنگام بروز مشکل اما در مقابل افراد موفق در چنین شرایطی مشکلات را یک مشت مانع عادی می دانند و مشکلات را کوچک تر از خودشان می بینند و همواره بر این باورند که برای موفق شدن، باید از مشکلات و موانع چنینی عبور کرد تا  موجبات رشد آنها ایجاد گردد. این شما هستید که باید انتخاب کنید که کدام ذهنیت را در هنگام مواجه با مشکلات داشته باشید.

انسان های ثروتمند همواره در حال یادگیری هستند. اما انسان های فقیر خود را عالم دهر می دانند. همه ما انسان به طور مداوم تصور می کنیم یک آینده روشن داریم و به شخصی موفق مبدل شده ایم اما باید بدانیم که خود ما موظف به ساختن آن آینده هستیم و برای رسیدن به آینده روشن نیازمند به دانش می باشیم که یکی از بهترین راه برای رسیدن به جایگاه مد نظرمان، خواندن کتاب های خوب و مناسب در مورد سرمایه گذاری بر شخص خودمان است. به جای نگاه کردن به سریال ها، فیلم و حتی فضای مجازی، کتابی بخوانید که به تقویت ذهنیت شما کمک کند. اگر می خواهید انسان موفقی باشید باید همه امواج منفی را از خود دور کنید و فکر کنید که اصلا هیچ چیزه منفی وجود ندارد. انسان های موفق مدام به دنبال دور کردن انرژی و امواج و حتی افراد منفی از خودشان هستند اما انسان های ناموفق و بی حوصله حتی راجع به خودشان هم تفکرات منفی دارند.

تفاوت طرز تفکر افراد ثروتمند و فقیر

افراد موفق اصولا دارای ذهنیت کمیابی هستند و به همین سبب است که اگر تصمیمی مبنی بر پولدار یا موفق بودن داشته باشند به دیگران کمک می کنند تا به این هدف هایشان برسند. اصولا سایر ثروتمندان دیگر را تحسین می کنند اما افراد فقیر از ثروتمندان و انسان های موفق متنفرند. در نتیجه اگر می خواهید تبدیل به یک فرد غنی شوید باید به انسان ها سود و فایده برسانید. در مقابل اگر ذهنیت شما فراوانی باشد به خاطر این حجم از کمک و خیری که به جامعه شان رسانده اند، از ایشان تشکر خواهید کرد. ذهنیت فراوانی در مقابل ذهنیت کمیابی بدین معنی است که افراد ناموفق فقط به دنبال یکی از دو مورد هستند اما انسان های موفق همیشه راهی برای دریافت هر دو مورد هستند. پس الویت خود را بر روی دو مورد قرار بدهید و همانند یک فرد موفق فکر و عمل کنید.

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم افراد ثروتمند بر روی فواید و سودها تمرکز می کنند نه بر روی موانع و مشکلات این مورد یکی از مهم ترین تفاوت های ذهنیت افراد موفق و فقیر است. شما می بایستی ایده ها را ببینیدو بر روی سود و فایده تمرکز کنید و با انگیزه ی والا، به آن ها حمله ور شوید. به خاطر داشته باشید که شما میانگینی از پنج نفری هستید که بیشتر از همه با آن ها وقت می گذرانید پس حواس جمع باشید که با چه افرادی رابطه دارید، افراد توانگر با افراد موفق و مثبت معاشرت می کنند و در مقابل افراد ناموفق  با انسان های ناموفق  معاشرت دارند. هر انسان در طول روز تنها ۱۶ ساعت بیدار است و دوست دارد که اکثر اوقاتش را با کسانی بگذراند که دوستشان دارد، در نتیجه فروش زمان در ازای پول اصلاً معامله ی درستی محسوب نمی شود.

تفاوت طرز تفکر افراد ثروتمند و فقیر

 افراد موفق و پولدار  همواره برنده شدن خود را تصور می کنند در مقابل افراد فقیر فقط از باختن اجتناب کنند. افراد با ذهنیت موفق و توانگر نیز هم مانند افراد با ذهنیت ناموفق و ناتوان دارای یکسری ترس هستند اما آنها با  وجود ترس در وجودشان عمل می کنند اما افراد تهیدست اجازه می دهند که ترس جلویشان را بگیرد و نگذارد به جلو پیش بروید باید این اصل را بدانید که اگر قرار بود تمام خواسته های ما در به راحتی پیدا شود که دیگر نیازی به تلاش کردن و زحمت کشیدن وجود نداشت. اگر برای جلوگیری از عدم باخت از بازی پا پس می کشید باید بدانید که در نهایت فقط حس پشیمانی در درون شنا رخنه می کند و در این لحظه باید بگوییم که پشیمانی سودی ندارد.

یکی دیگر از عمده ترین تفاوت بین ذهیت این دو قشر این است که افراد فقیر می خواهند ره صد ساله را یک شب طی کنند ولی افراد غنی می دانند باید حوصله به خرج داد. اما مشکلی زمانی است که هر دو ذهنیت به پول و سود دهی می رسند که باز هم دارای تفاوت هایی هستند و آن هم تفاوت بر سر مدیریت کردن پول است به عبارتی دیگر افراد ثروتمند حتی بعد از کسب سود این مسئله را تبدیل به یک روش برای کسب درآمد و بهبود مهارت هایشان می کنند. و در آخر به یک نکته تکان دهنده اشاره می کنم واقعا باور دارید که شما می توانید مسیر زندگی تان را کنترل کنید، پس طوری رفتار کنید که به همان جایی که دوست دارید برسید.

در این عکس به خوبی می توانید تفاوت ذهنیت ثروتمند و فقیر را مشاهده کنید.

تفاوت طرز تفکر افراد ثروتمند و فقیر

کلام آخر

پشیمانی تنها احساسی است که واقعاً باید از آن ترسید!

ممکن است ضرر کنم بیانگر این است که ممکن است سود کنم

همیشه افکار بزرگ داشته باشید چون باعث ایجاد انگیزه های زیادی می شود

رویاهایتان را تصور کنید، آن ها را یادداشت کنید و در طول روز برای خویشتن تکرارش کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.