شیبا اینو بیش از ۴۵ درصد جهش کرد

شیبا اینو بیش از ۴۵ درصد جهش کرد

اکثر ارزهای دیجیتال در جریان معاملات روز دوشنبه، در بحبوحه تقاضای شدید برای دارایی‌های ریسکی مانند سهام، ارزها، ارزهای دیجیتال و موارد دیگر افزایش یافتند. تقاضا برای بیت کوین و خواهران آن به دلایل مختلفی است که مهمترین آنها پایان فصل گزارش مالی برای شرکت های بزرگ آمریکایی است که به نوبه خود تأثیر زیادی بر حرکت بیت کوین دارد زیرا اکثر شرکت های غول پیکر نتایج تجاری خود را منتشر می کنند. عملکرد آنها در بورس اوراق بهادار آمریکا منعکس شده است و این در بازار ارزهای دیجیتال منعکس شده است.

دلیل دیگر اصلاحات است، زیرا قیمت بیت کوین طی دو ماه گذشته مسیر نزولی را طی کرده است و اصلاحات مثبت قابل توجهی در بازار رخ نداده است و بنابراین، افزایش بیت کوین ممکن است روند اصلاحی مهمی باشد، به خصوص که بازارها روند شکستن مسیر نزولی یا سقوط مجدد بیت کوین را بررسی کنید و به مسیر نزولی خود ادامه می دهد.

از نظر معاملاتی، قیمت بیت کوین دقیقا در ساعت ۲۱:۲۴ به وقت تهران در پلتفرم «Coin MarketCap» با ۶٫۳ درصد افزایش به ۴۴٫۲ هزار دلار رسید و اتریوم با ۵٫۴ درصد افزایش به ۳۱۵۸ دلار رسید، در حالی که قیمت ریپل ۱۸٫۳ جهش کرد. % به ۰٫۷۹۲ دلار رسید.

قیمت «دوج کوین» با ۱۲٫۷ درصد افزایش به ۰٫۱۶۵۹ دلار رسید، در حالی که قیمت «شیبا اینو» با جهش ۴۶٫۲ درصدی به ۰٫۰۰۰۰۳۳۶۹ دلار رسید.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی امروز پس از کاهش نزدیک به ۱٫۶ تریلیون دلار در هفته گذشته به سطح ۲٫۰۲ تریلیون دلار رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.