عرضه اولیه نماد “غگیلا” در روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت

عرضه اولیه نماد “غگیلا” در روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت

 

عرضه اولیه نماد غگیلا

بر اساس اطلاعیه منتشره عرضه اولیه نماد شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با نماد غگیلا در روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت در بازار سرمایه ایران صورت میگیرد.

عرضه اولیه نماد "غگیلا" در روز چهارشنبه 10 اردیبهشت

تعداد ۳۴٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم معادل ۱۷ درصد از سهام شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در گروه در محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر و زیر گروه تولید لبنیات با کد ۴۲۲۰ در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “غگیلا” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. مشخصات عرضه به شرح تصویر می باشد.

عرضه اولیه نماد "غگیلا" در روز چهارشنبه 10 اردیبهشت

 

عرضه اولیه نماد  غگیلا

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با نماد غگیلا و تعداد کل سهام ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰  و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه به مقدار ۳۴٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۱۷ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۱۲٫۰۰۰ تا ۱۲٫۵۰۷ ریال در چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت عرضه اولیه خواهد شد.

شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری (سهامی خاص) و شرکت کارگزاری صبا جهاد (سهامی خاص) هر یک به میزان ۲۵ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه بود.همچنین مدیر عرضه نیز شرکت کارگزاری آگاه خواهد بود.

براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه غگیلا ، ۵۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۵۰ سهم به هر کد مبلغ ۶۲۵٫۳۵۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.