مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

عرضه اولیه بورس یا همان عرضه اولیه سهام شرکت ها در بورس  یکی از موارد جذاب برای سرمایه گذاران می باشد. شرکت ها تازه وارد بورس به این دلیل که در بیشتر مواقع برای سرمایه گذاران سود آور است همیشه طرفداران خاص خودش را دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این پست و بصورت مرتب یک لیست کامل از سهام های تازه وارد بورس و همچنین جدول زمانبندی عرضه آن ها را برای شما قرار دهیم. این پست بروزرسانی می بشود.
برای افزایش اطلاعات و آگاهی خود در زمینه بورس می توانید در کلاس بورس شرکت کنید و یا با خرید پکیج بورس به راحتی تنها در مدت زمان بسیار کمی علم بورسی خود را افزایش بدهید.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی


مورخ ۶ تیر ۹۹

عرضه اولیه وپویا

بر اساس اطلاعیه منتشره عرضه اولیه شرکت سرمایه گذاری پویا با نماد وپویا در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ در بازار سرمایه ایران صورت میگیرد.

چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ تعداد ۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم از سهام شرکت سرمایه گذاری پویا با عنوان دویست و پانزدهمین نماد معاملاتی در فهرست نرخ های فرابورس ایران با نماد وپویا عرضه اولیه خواهد شد. سرمایه گذاری پویا در گروه سرمایه گذاری ها و زیر گروه سایر واسطه های مالی با کد ۵۶۹۹ ثبت شده است. مشخصات عرضه به شرح تصویر می باشد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

شرکت سرمایه گذاری پویا با نماد وپویا و تعداد کل سهام ۴٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (چهار میلیارد سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه به مقدار ۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (معادل ۱۵ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۳۹۰۰ تا ۴۱۰۰ ریال در چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ عرضه اولیه خواهد شد.از کل سهام قابل عرضه تعداد ۵۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ سهم قابل عرضه به عموم در روز عرضه اولیه خواهد بود و مقدار ۴۰٫۰۰٫۰۰۰ سهم نیز در روز پس از عرضه به صندوق های سرمایه گذاری عرضه خواهد شد .

براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه وپویا ، ۳۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۳۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۱٫۲۳۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود .

متعهدین خرید و سقف تعهد خرید

متعهدین خرید شرکت صندوق سرمایه گذاری سپهر تدبیرگران به میزان ۳۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه و شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا به میزان ۳۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه

مبلغ تقریبی مورد نیاز برای مشارکت در عرضه اولیه وپویا

-با فرض مشارکت ۳٫۰ میلیون کد معاملاتی مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۸۶ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۷۶۲٫۶۰۰ ریال نیاز خواهد بود .

 

مورخ ۷ خرداد ۹۹

عرضه اولیه آریا

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

بر اساس اطلاعیه منتشره عرضه اولیه شرکت پلیمر آریاساسول با نماد آریا در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ در بازار سرمایه ایران صورت میگیرد.

به گزارش پرشین بورس چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۷  تعداد ۲۲۹٫۱۹۲٫۰۰۰  میلیون سهم  از سهام شرکت پلیمر آریاساسول بعنوان دویست و دوزادهمین نماد معاملاتی ( یکصد و بیست و نهمین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ های فرابورس ایران با نماد آریا عرضه اولیه خواهد شد. پلیمر آریاساسول در گروه محصولات شیمیایی  و زیر گروه تولید مواد شیمیایی پایه به جز کود  با کد ۴۴۱۱ ثبت شده است. مشخصات عرضه به شرح تصویر می باشد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

 

شرکت پلیمر آریاساسول با نماد آریا و تعداد کل سهام ۴٫۵۸۳٫۸۴۰٫۰۰۰  (چهار میلیارد و پانصد و هشتاد سه میلیون و هشتصد و چهل هزار سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه به مقدار ۲۲۹٫۱۹۲٫۰۰۰  میلیون سهم (۵ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۶۵٫۰۱۱ تا ۶۵٫۱۱۹ ریال در چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۷  عرضه اولیه خواهد شد. از کل سهام قابل عرضه تعداد  ۱۸۳٫۳۵۳٫۶۰۰ سهم قابل عرضه به عموم در روز عرضه اولیه خواهد بود و مقدار ۴۵٫۸۳۸٫۴۰۰ سهم نیز در روز پس از عرضه به صندوق های سرمایه گذاری عرضه خواهد شد.

براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه آریا ، ۱۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۱۰۰ سهم به هر کد مبلغ  ۶٫۵۱۱٫۹۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.

 

مورخ ۷ خرداد ۹۹

عرضه اولیه غزر 

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

بر اساس اطلاعیه منتشره عرضه اولیه شرکت صنعتی زر ماکارون با نماد غزر در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ در بازار سرمایه ایران صورت میگیرد.

در اطلاعیه منتشره سازمان بورس آمده است که به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ تعداد ۱۹۲ میلیون سهم معادل ۱۲ درصد از سهام شرکت “صنعتی زر ماکارون” در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ در بخش “محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر” گروه و طبقه “سایر محصولات غذائی” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد ” غزر ” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. مشخصات عرضه به شرح پیوست می باشد:

 

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

شرکت “صنعتی زر ماکارون” با نماد غزر و تعداد کل سهام ۱٫۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (یک میلیارد و ششصد میلیون سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه به مقدار ۱۹۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۱۲ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۴۳٫۰۰۰ تا ۴۵٫۵۰۰ ریال در چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۷  عرضه اولیه خواهد شد.لازم به ذکر است فقط ۱۶۰ میلیون سهم به افراد حقیقی اختصاص خواهد یافت و ۳۲ میلیون سهم نیز به صندوق های سرمایه گذاری اختصاص داده خواهد شد.

براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه پیزد ، ۱۵۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۱۵۰ سهم به هر کد مبلغ  ۶٫۸۲۵٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه زر مورد نیاز خواهد بود.

 

مورخ ۳۰ اردیبهشت ۹۹

عرضه اولیه پیزد

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱  تعداد ۴۰٫۸۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم  از سهام شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد بعنوان دویست و ششمین نماد معاملاتی برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در گروه لاستیک و پلاستیک و زیر گروه تولید تایر و بازسازی تایرهای پلاستیکی و با کد ۲۵۱۱  و در نماد “پیزد” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. مشخصات عرضه به شرح تصویر می باشد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

 

،شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد با نماد پیزد و تعداد کل سهام ۵۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (پانصد و ده  میلیون سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه به مقدار ۴۰٫۸۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۸ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۴۰٫۱۰۰ تا ۴۰٫۳۵۳ ریال در چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱  عرضه اولیه خواهد شد.

متعهدین خرید و سقف تعهد خرید

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی  رازی به میزان ۴۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه و شرکت گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین به میزان ۱۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه

مدیر عرضه شرکت کلرگزاری مهر آفرین (سهامی خاص) میباشد.

براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه پیزد ، ۵۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۵۰ سهم به هر کد مبلغ  ۲٫۰۱۷٫۶۵۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.

 


 

مورخ ۲۷ فروردین ۹۹

عرضه اولیه شستا

بر اساس اطلاعیه منتشره عرضه اولیه نماد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد ” شستا ” در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ در بازار سرمایه ایران صورت میگیرد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ تعداد ۸ میلیارد سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش ” هلدینگ چند رشته ای صنعتی “، گروه و طبقه ” شرکت های صنعتی چند رشته ای ” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “شستا” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

 

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

تنها تعداد ۶٫۷۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ سهم در روز عرضه اولیه اختصاص داده خواهد شد و تعداد ۱ ميليارد و ۳۰۰ ميليون سهم نيز صرفأ به صندوق های سرمايه گذاری در روز معاملاتی شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ به قيمت كشف شده در روز عرضه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ اختصاص خواهد يافت

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید : شرکت تامین سرمایه امین  و سرمایه گذاری صبا تامین  به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه
 • مدیر عرضه نیز شرکت کارگزاری صبا تامبن (سهامی خاص) خواهد بود.

-براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه شستا ، ۱۰۰۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۱۰۰۰۰ سهم به هر کد ، مبلغ  ۸۶٫۰۰۰٫۰۰۰  میلیون ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.

 


مورخ ۱۷ فروردین ۹۹

عرضه اولیه سهام صبا

نماد شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ در بازار بورس عرضه می گردد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ تعداد ۱٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰ میلیون سهم از سهام شرکت سرمایه گذاری صبا تامین بعنوان ۲۱۴  نماد معاملاتی برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و گروه گذاری ها در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد صبا  به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. مشخصات عرضه به شرح تصویر می باشد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

شرکت سرمایه گذاری صبا تامین با تعداد کل سهام ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (پانزده میلیارد سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه به مقدار ۱٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم با قیمت هر سهم ۱۱٫۰۰۰ تا ۱۲٫۰۰۰ ریال در چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ عرضه اولیه خواهد شد.

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید : شرکت کارگزاری صبا تامبن (سهامی خاص) به میزان ۱۰ درصد و شرکت تامین سرمایه امین به میزان ۴۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه
 • مدیر عرضه نیز شرکت کارگزاری صبا تامبن (سهامی خاص) خواهد بود.
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه صبا ، ۱۲۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۱۲۰۰ سهم به هر کد ، مبلغ ۱۴٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.

 

مورخ ۴ فروردین ۹۹

لیست شرکت های که قرار است در سال ۹۹ عرضه شود به شرح زیر می باشد، زمان بندی دقیق عرضه آن بزودی در همین صفحه خدمت شما کاربران بورس فارسی اعلام خواهد شد

 • شرکت رایان هم افزا – نماد رافزا
 • شیر پاستوریزه پگاه گیلان – نماد غگیلا
 • مجتمع صنایع لاستیک یزد – نماد پیزد
 • لیزینگ پارسیان – نماد ولپارس
 • توسعه مسیر برق گیلان – نماد بگیلان
 • ایمن خودرو شرق – نماد خیمن
 • پتروشیمی بوعلی سینا – نماد بوعلی
 • تولید نیروی جنوب غرب صبا – نماد بصبا
 • ترانسفورماتور توزیع زنگان – نماد برانسفو
 • پتروشیمی ایلام – نماد شایلام
 • پتروشیمی مروارید – نماد شمروارید
 • پالایش نفت جی – نماد شجی
 • راه آهن حمل و نقل – نماد حرآهن
 • صنایع چوب خزر کاسپین – نماد چخزر
 • شرکت پلیمر آریا ساسول – نماد آریا

 

 

مورخ ۲۱ اسفند ۹۸

عرضه اولیه سهام ساوه

شرکت سیمان ساوه با نماد ساوه در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

تعداد ۵۸٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم از سهام شرکت سیمان ساوه برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در گروه سیمان ، آهک و گچ و زیر سیمان ، آهک و گچ و با کد ۵۳۹۴ در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “ساوه ” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. مشخصات عرضه به شرح تصویر می باشد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

عرضه اولیه بورس نماد ساوه

شرکت سیمان ساوه با نماد ساوه و تعداد کل سهام ۶۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰  میلیون سهم و تعداد کل سهام قابل عرضه به مقدار ۵۸٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم از ساعت ۷:۰۰ صبح لغایت ۱۰:۰۰ صبح با قیمت هر سهم ۲۲٫۵۰۰ تا ۲۳٫۵۰۰ ریال در چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ عرضه اولیه خواهد شد.

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید: شرکت کارگزاری صبا تامبن (سهامی خاص) به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه خواهد بود.
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه ساوه ، ۶۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۶۰ سهم به هر کد مبلغ ۱٫۴۱۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.
 • مبلغ تقریبی مورد نیاز برای مشارکت در عرضه اولیه ساوه
 • با فرض مشارکت ۱٫۶ میلیون کد معاملاتی مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۳۶ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۸۴۶٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱٫۷ میلیون کد معاملاتی مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۳۴ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۷۹۹٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.

مورخ ۲۱ اسفند ۹۸

عرضه اولیه سهام زکوثر

نماد شرکت سرمایه­ گذاری کشاورزی کوثر با نماد زکوثر در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

عرضه اولیه بورس نماد زکوثر

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ تعداد ۴۱۲ میلیون و پانصد هزار سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش ” کشاورزی ” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “زکوثر” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

عرضه اولیه سهام زکوثر

شرکت سرمایه­ گذاری کشاورزی کوثر با نماد زکوثر و تعداد کل سهام ۲٫۷۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (دو میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه به مقدار ۴۱۲٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم با قیمت هر سهم ۱۲۴۵۰ تا ۱۳۱۲۰ ریال در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ عرضه اولیه خواهد شد.

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید : صندوق سرمایه گذاری گنجینه رفاه ، صندوق سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون و صندوق سرمایه گذاری نگین رفاه به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه خواهد بود.مدیر عرضه نیزسازمان اقتصادی کوثر خواهد بود.
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه سهام زکوثر ۴۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۳۰۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۵٫۲۴۸٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.
 • مبلغ تقریبی مورد نیاز برای مشارکت در عرضه اولیه زکوثر
 • با فرض مشارکت ۱٫۶ میلیون کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۲۵۷ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۳٫۳۷۱٫۸۴۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱٫۷ میلیون کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۲۴۲ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۳٫۱۷۵٫۰۴۰ ریال نیاز خواهد بود.

مورخ ۱۷ اسفند ۹۸

شگویا

بر اساس اطلاعیه منتشره عرضه اولیه سهام شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با نماد شگویا در روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ تعداد ۲٫۰۶۰٫۳۵۹٫۲۷۶ میلیون سهم از سهام شرکت پتروشیمی شهید تندگویان پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در فرابورس در بخش گروه مواد شیمیایی و زیر گروه تولید مواد شیمیایی به جز کود با کد ۴۴۱۱ در نماد “شگویا ” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه اولیه سهام خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

عرضه اولیه بورس نماد شگویا

شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با نماد شگویا و تعداد کل سهام ۲۳ میلیارد سهم و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه سهام به مقدار ۲٫۰۶۰٫۳۵۹٫۲۷۶ میلیون سهم با قیمت هر سهم ۴۰۰۰ تا ۴۳۸۰ ریال در روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ عرضه اولیه خواهد شد.

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید : شرکت گروه توسه مالی مهر آیندگان (سهامی عام) به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه خواهد بود. مدیر عرضه نیز شرکت گارگزاری خبرگان سهام (سهامی خاص) خواهد بود.
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه شگویا ۳۰۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۳۰۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۱۳٫۱۴۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱٫۵ میلیون کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۳۷۳ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۶٫۰۰۰٫۶۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱٫۶ میلیون کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۲۸۷ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۵٫۶۳۷٫۰۶۰ ریال نیاز خواهد بود.

 


مورخ ۱۴ اسفند ۹۸

عرضه اولیه سهام شصدف

بر اساس اطلاعیه منتشره نماد شرکت صنعتی دوده فام با نماد شصدف در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ تعداد ۳۴٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم معادل ۱۷ درصد از سهام شرکت صنعتی دوده فام برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در گروه محصولات شیمیایی و زیر گروه تولید سایر محصولات شیمیایی و با کد ۴۴۲۹ در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “شصدف” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

عرضه اولیه بورس نماد “شصدف”

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید : شرکت کارگزاری بورس بهگزین (سهامی خاص) و شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا (سهامی عام) هر یک به میزان ۲۵ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه سهام
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه شصدف، ۶۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۶۰ سهم به هر کد مبلغ ۱٫۱۹۴٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.
 • مبلغ تقریبی مورد نیاز برای مشارکت در عرضه اولیه شصدف
 • با فرض مشارکت ۱٫۵ میلیون کد معاملاتی مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۲۲ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۴۳۷٫۸۰۰ ریال نیاز خواهد بود.

 


مورخ ۱۴ اسفند ۹۸

عرضه اولیه سهام تملت

بر اساس اطلاعیه منتشره عرضه اولیه سهام نماد شرکت تامین سرمایه بانک ملت با نماد تملت در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ تعداد ۹۱۰ میلیون سهم معادل ۱۳ درصد از سهام شرکت تامین سرمایه بانک ملت برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش ” فعالیت های جنبی واسطه گری های مالی در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “تملت” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. مشخصات عرضه به شرح پیوست می باشد:

عرضه اولیه بورس نماد “تملت”

 • شرکت تامین سرمایه بانک ملت با نماد تملت و تعداد کل سهام ۷ میلیارد سهم و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه به مقدار ۹۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۱۳ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۳۲۰۰ تا ۳۴۰۰ ریال در چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ عرضه اولیه خواهد شد.
 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید : شرکت سرمایه گذاری توسعه معین ملت(سهامی عام) به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه خواهد بود.
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه تملت، ۵۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۵۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت مورد نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱٫۵ میلیون کد معاملاتی مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۶۲۰ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۲٫۱۰۸٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود. بنابراین در این عرضه به همه سهامداران مقدار ۵۰۰ سهم تعلق خواهد گرفت.

مورخ ۳۰ بهمن ۹۸

عرضه اولیه سهام قرن

بر اساس اطلاعیه منتشره عرضه اولیه سهام نماد شرکت پدیده شیمی قرن با نماد قرن در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ تعداد ۱۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت پدیده شیمی قرن برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش “ساخت مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی”، در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “قرن” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

شرکت پدیده شیمی قرن با نماد “قرن” و تعداد کل سهام ۱ میلیارد سهم و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه به مقدار ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۱۰ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۱۶۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ ریال در چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ عرضه اولیه خواهد شد.

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید : شرکت گسترش پدیده شیمی پایدار(سهامی عام) به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه خواهد بود.
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه قرن ۱۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۱۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱ میلیون کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۰۰ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۸۳ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۴۱۱٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۷۱ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۲۰۷٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.

مورخ ۲۱ بهمن ۹۸

عرضه اولیه سهام ومهان

شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان با نماد ومهان در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

به استناد پذیرش سهام شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ توسط هیات محترم پذیرش اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می رساند ، سهام ومهان ، توسط سهامدار عمده در روز عرضه اولیه سهام به روش ثبت سفارش به عموم در نماد مذکور عرضه می شود. توسعه مالی مهر آیندگان در گروه سرمایه گذاری ها و زیر گروه سایر واسطه های مالی و با کد ۱۱۲۵۹ ثبت شده است.

عرضه اولیه بورس نماد “ومهان”

گروه توسعه مالی مهر آیندگان با نماد “ومهان” و تعداد کل سهام ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰(۱۰ میلیارد سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه به مقدار ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۵درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۵۱۵۰ تا ۵۶۲۵ ریال در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ عرضه اولیه سهام خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید: شرکت گروه پتروشیمی تابان فردا (سهامی عام) به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه خواهد بود. مدیر عرضه نیزشرکت کارگزاری خبرگان سهام (سهامی خاص) خواهد بود.
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه سهام ومهان ۵۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۵۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۲٫۸۱۲٫۵۰۰ ریال برای شرکت مورد نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱ میلیون کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۵۰۰ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۲٫۸۱۲٫۵۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۴۱۶ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۲٫۳۴۰٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۳۵۷ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۲٫۰۰۸٫۱۲۵ ریال نیاز خواهد بود.

مورخ ۱۶ بهمن ۹۸

عرضه اولیه سهام کلر

عرضه اولسه سهام شرکت کلر پارس با نماد “کلر” در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

به استناد پذیرش سهام شرکت کلر پارس در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ توسط هیات محترم پذیرش اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می رساند ، سهام کلر ، توسط سهامدار عمده در روز عرضه اولیه به روش ثبت سفارش به عموم در نماد کلر عرضه می شود. کلر پارس در گروه محصولات شیمیایی و زیر گروه تولید مواد شیمیایی پایه به جز کود و با کد ۱۱۶۸۴ ثبت شده است.

عرضه اولیه بورس نماد “کلر”

شرکت کلر پارس با نماد کلر و تعداد کل سهام ۳۲۷٫۵۰۰٫۰۰۰۰ (۳۲۷ میلیون سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه سهام به مقدار ۴۹٫۱۲۵٫۰۰۰ میلیون سهم (۱۵ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۲۸٫۰۰۰ تا ۲۹٫۵۰۰ ریال در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ عرضه اولیه خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید : شرکت سرمایه گذاری هامون شمال (سهامی عام) به میزان ۳۳٫۳ درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه و شرکت کارگزاری صبا تامین (سهامی خاص) به میزان ۱۶٫۷ درصد سهام قابل عرضه خواهد بود.
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه فروی ۸۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۸۰ سهم به هر کد مبلغ ۲٫۳۶۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۸۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۵۷ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۶۸۱٫۵۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۹۴۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۵۲ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۵۳۴٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.

 


مورخ ۸ بهمن ۹۸

عرضه اولیه سهام  فروی

سهام فروی در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

به استناد پذیرش سهام شرکت ذوب روی اصفهان (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ توسط هیات محترم پذیرش اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می رساند ، سهام فروی ، توسط سهامدار عمده در روز عرضه اولیه به روش ثبت سفارش به عموم در نماد فروی عرضه می شود. ذوب روی اصفهان در گروه فلزات اساسی و زیرگروه تولید فلزات گرانبهای غیرآهن و با کد ۲۷۲۰ ثبت شده است.

عرضه اولیه سهام بورس نماد “فروی”

شرکت ذوب روی اصفهان با نماد فروی و تعداد کل سهام ۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (۶۰۰ میلیون سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه فروی به مقدار ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۱۰ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۱۳۷۰۰ تا ۱۴۰۰۰ ریال در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ عرضه خواهد شد.

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید : شرکت گروه صنعتی و معدنی امیر (با نماد وامیر در بازار پایه زرد) به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه فروی ۱۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۱۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۱٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۸۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۷۰ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۹۸۰٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۹۴۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۶۳ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۸۸۲٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.

مورخ ۱ آبان ۹۸

عرضه اولیه سهام وآوا در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

به استناد پذیرش سهام شرکت سرمایه گذاری آوا نوین (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ توسط هیات محترم پذیرش اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می رساند، سهام عرضه اولیه وآوا، توسط سهامدار عمده در روز عرضه اولیه به روش ثبت سفارش به عموم در نماد وآوا عرضه می شود. سرمایه گذاری آوا نوین در گروه سرمایه گذاری ها و زیر گروه تولید سایر واسطه های مالی و با کد ۵۶۹۹ ثبت شده است.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

عرضه اولیه بورس نماد  “وآوا”

شرکت سرمایه گذاری آوا نوین با نماد وآوا و تعداد کل سهام ۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (۶۰۰ میلیون سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه وآوا به مقدار ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۲۵ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۲۱۰۰ تا ۲۱۶۰ ریال در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ ، عرضه اولیه خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

 • متعهدین خرید و سقف تعهد خرید: صندوق سرمایه گذاری نگین رفاه به میزان ۲۰ درصد سهام قابل عرضه ، صندوق سرمایه گذاری گنجینه رفاه به میزان ۲۰ درصد سهام قابل عرضه و صندوق سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون به میزان ۱۰ درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه وآوا ۲۵۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۲۵۰ سهم به هر کد مبلغ ۵۴۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه سهام مورد نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۸۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۷۶ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۳۸۰٫۱۶۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۹۴۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۵۹ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۳۴۳٫۴۴۰ ریال نیاز خواهد بود.

 


مورخ ۱۷ مهر ۹۸

عرضه اولیه سهام کویر

شرکت فولاد سپید فراب کویر با نماد کویر در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ تعداد ۲۴۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش  ساخت فلزات اساسی در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “کویر” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

عرضه اولیه بورس نماد کویر

شرکت فولاد سپید فراب کویر با نماد کویر و تعداد کل سهام ۲٫۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (۲٫۴ میلیارد سهم) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه کویر به مقدار ۲۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۱۰ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۶۰۰۰ تا ۶۲۵۰ ریال در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۷، عرضه اولیه سهام خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

متعهد خرید: شرکت تامین سرمایه تمدن (سهامی عام) و سقف تعهد خرید حداکثر تا ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه می باشد.

براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه بجهرم ۶۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۲۴۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۳٫۷۵۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه سهام مورد نیاز خواهد بود.

 • با فرض مشارکت ۵۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۴۳۶ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۲٫۷۲۵٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۶۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۳۶۹ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۲٫۳۰۶٫۲۵۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۸۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۲۸۲ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۷۶۲٫۵۰۰ ریال نیاز خواهد بود.

مورخ ۲۱ مهر ۹۸

عرضه اولیه سهام دتوزیع

شرکت توزیع دارو پخش با نماد دتوزیع در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

به استناد پذیرش شرکت توزیع دارو پخش در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ توسط هیات محترم پذیرش اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می رساند ، سهام شرکت مذکور توسط سهامدار عمده در روز عرضه اولیه سهام به روش ثبت سفارش به عموم عرضه اولیه می گردد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

عرضه اولیه بورس نماد “دتوزیع”

شرکت توزیع دارو پخش با نماد دتوزیع و تعداد کل سهام ۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (۶۰۰ میلیون سهم) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه دتوزیع به مقدار ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۱۰ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۲۲۵۰۰ تا ۲۳۰۰۰ ریال در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۱، عرضه اولیه خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

متعهد خرید: شرکت کارگزاری صبا تامین (سهامی خاص) و سقف تعهد خرید حداکثر تا ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه سهام می باشد.

براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه دتوزیع ۱۵۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۱۵۰ سهم به هر کد مبلغ ۳٫۴۵۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه مورد نیاز خواهد بود.

 • با فرض مشارکت ۵۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۰۹ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۲٫۵۰۷٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۶۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۹۲ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۲٫۱۱۶٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۸۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۷۰ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۶۱۰٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.

 


مورخ ۳ مهر ۹۸

عرضه اولیه سهام بجهرم

شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم با نماد بجهرم در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

به استناد پذیرش شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ توسط هیات محترم پذیرش اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می رساند ، سهام شرکت مذکور توسط سهامدار عمده در روز عرضه اولیه به روش ثبت سفارش به عموم ارائه می گردد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

عرضه اولیه بورس نماد “بجهرم”

شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم با نماد بجهرم و تعداد کل سهام ۲۴٫۱۴۵٫۳۳۲٫۰۸۲ (۲۴ میلیارد سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه بجهرم به مقدار ۱٫۲۰۷٫۲۶۶٫۶۰۴ میلیون سهم (۲۰درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۱۹۰۰ تا ۱۹۹۰ ریال در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ ، عرضه اولیه خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

متعهد خرید :شرکت تامین سرمایه امید ( سهامی عام) و سقف تعهد خرید حداکثر تا ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه می باشد.

براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه بجهرم ۲۴۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۲۴۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۴٫۷۷۶٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.

 • با فرض مشارکت ۵۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۲۱۹۵ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۴٫۳۶۸٫۰۵۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۶۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۸۵۷ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۳٫۶۹۵٫۴۳۰ ریال نیاز خواهد بود.

مورخ ۱۳ شهریور ۹۸

 

عرضه اولیه سهام رنیک

شرکت جنرال مکانیک با نماد رنیک در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ در بازار سرمایه ایران صورت می گیرد.

به استناد پذیرش سهم شرکت جنرال مکانیک ( سهامی عام) در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ توسط هیات محترم پذیرش اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می رساند ، سهام شرکت مذکور توسط سهامدار عمده در روز عرضه اولیه سهام به روش ثبت سفارش به عموم  عرضه می گردد. جنرال مکانیک در گروه خدمات فنی و مهندسی و زیر گروه فعالیت های ساختمانی و مشاوره فنی مرتبط و با کد ۷۴۲۱ ثبت شده است.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

عرضه اولیه بورس نماد “رنیک”

شرکت جنرال مکانیک با نماد رنیک و تعداد کل سهام ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (یک میلیارد سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه سهام رنیک به مقدار ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۱۰درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۷۸۵۰ تا ۷۹۰۰ ریال در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ ، عرضه خواهد شد.

عرضه اولیه رنیک

 

متعهد خرید :شرکت کارگزاری بورس بهگزین و سقف تعهد خرید حداکثر تا ۵۰ درصد سهام قابل عرضه می باشد

براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه سهام فسازان ۳۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۳۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۲٫۳۷۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه مورد نیاز خواهد بود.

 • با فرض مشارکت ۴۰۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۲۵۰ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۹۷۵٫۰۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۵۵۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۸۱ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۴۲۹٫۹۰۰ ریال نیاز خواهد بود.

معرفی مختصر رنیک

شرکت جنرال مکانیک (سهامی خاص) در سال ۱۳۳۳ فعالیت خود را آغاز نمود. محدوده فعالیت شرکت در تمامی زمینه های عمرانی از جمله ابنیه سنگین، کارهای زیربنایی، ساخت سدها، خطوط انتقال آب، موج شکن و اسکله سازی، ساخت انواع راههای شهری و برون شهری شامل آزادراه، می توان نام برد.


مورخ ۲۸ مرداد ۹۸

عرضه اولیه سهام فسازان

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ تعداد ۷۵ میلیون سهم معادل ۲۰ درصد از سهام شرکت غلتک سازان سپاهان با نماد  “فسازان” پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش ساخت فلزات اساسی در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “فسازان” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

مرجع کامل عرضه اولیه سهام + جدول زمانبندی

 

عرضه اولیه بورس نماد “فسازان”

شرکت غلتک سازان سپاهان با نماد فسازان و تعداد کل سهام ۳۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ (سیصد و هفتاد و پنج میلیون سهم ) و تعداد کل سهام قابل عرضه در عرضه اولیه سهام فسازان به مقدار ۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون سهم (۲۰ درصد کل سهام) با قیمت هر سهم ۸۰۰۰ تا ۸۴۰۰ ریال در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ، عرضه خواهد شد.

نامه عرضه اولیه فسازان

 

 • متعهد خرید: شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی است
 • سقف تعهد خرید حداکثر تا ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه می باشد.
 • براساس اطلاعیه مندرجه , حداکثر سهام قابل خرید برای هر شخص حقیقی و حقوقی در عرضه اولیه فسازان ۲۰۰ سهم خواهد بود که با فرض سقف قیمتی برای این عرضه و تعلق ۲۰۰ سهم به هر کد مبلغ ۱٫۶۸۰٫۰۰۰ ریال برای شرکت در عرضه اولیه مورد نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۴۰۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۸۷ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۵۷۰٫۸۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۴۶۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۶۳ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۳۶۹٫۲۰۰ ریال نیاز خواهد بود.
 • با فرض مشارکت ۵۶۰ هزار کد مقدار سهام تخصیص یافته به هر کد به تعداد ۱۳۳ سهم خواهد بود که در سقف قیمتی مبلغ ۱٫۱۱۷٫۲۰۰ ریال نیاز خواهد بود.

 


 

 

همچنین بخوانید:

بهترین زمان برای فروش عرضه اولیه سهام

آشنایی با عرضه اولیه سهام به روش بوک بیلدینگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.