میزان سوددهی در بازار بورس چقدر است ؟

 

میزان سوددهی در بازار بورس چقدر است؟

میزان سوددهی در بازار بورس چقدر است ؟ سرمایه گذاری در بازار بورس دارای سودهی است ؟

آیا بورس مکانی خوبی برای سرمایه گذاری می باشد؟ میزان سوددهی در بازار بورس چقدر است؟ آیا با سرمایه گذاری در بازار بورس می توان درآمد ماهیانه کسب کرد؟ آیا سوددهی در بورس بهتر است یا بانک؟

برای افزایش اطلاعات و آگاهی خود در زمینه بورس می توانید در کلاس بورس شرکت کنید و یا با خرید پکیج بورس به راحتی تنها در مدت زمان بسیار کمی علم بورسی خود را افزایش بدهید.

همه اینها سوالاتی هستند که تمامی افراد برای سرمایه گذاری در ذهن خود دارند. امروزه اکثر افراد به دنبال روشی برای سرمایه گذاری هستند که از طریق آن بتوانند میزان دارایی خود را بالا ببرند و وضعیت اقتصادی خوبی برای خود به ارمغان آورند اما نکته مهم در اینجا این است که پول خود را در کجا سرمایه گذاری کنیم که مطمن باشد؟ هنگامی که ان سوالات بوجود می آید اکثر پیشنهاداتی که برای سرمایه گذاری به ما داده می شود عبارتند از: سرمایه گذاری در مسکن ، سرمایه گذاری در بانک، سرمایه گذاری در بورس.

حال اگر گزینه سرمایه گذاری در بورس را انتخاب کنیم اولیم سوالی که پیش می آید این است که میزان سوددهی در بورس چقدر است؟ نحوه خرید سهام چگونه است؟

برای اطلاع از وضعیت یک سهام، به سایت بورس اوراق بهادار تهران مراجعه کنید. خرید سهام به صورت حضوری و آنلاین صورت می گیرد همچنین لازم به ذکر است جهت خرید سهام میبایست دانش کافی در رابطه با بورس داشته باشید، مجموعه نوسان کده با برگزاری کلاس های تضمینی بورس می تواند دانش شما عزیزان را در زمینه بورس افزایش دهد.

به نظر شما سرمایه گذاری در بورس بهتر است یا بانک ؟

با سرمایه گذاری در بانک شاید تنها پول و اندوخته شما جایگاه مطمئن و امنی داشته باشد البته به عقیده اکثر افراد اما باید بدانید با خرید و فروش سهام می توانید به میزان سوددهی در بازار بورس برسید که دیگر فکر پس اندازه کردن پول در بانک را به کلی فراموش کنید. سود سرمایه گذاری در بورس میتواند بالا و پایین باشد.

تفاوت بین سرمایه گذاری در بورس و سرمایه گذاری در بانک :

  1. شما با سرمایه گذاری در بانک، سود تضمین شده ای را در بازه زمانی مشخص دریافت می کنید ولی در بازار بورس سوددهی بالاتر است اما تضمینی مانند تضمین بانک وجود ندارد.
  2. تنوع در سوددهی، برای مثال اگر شما ۲ میلیون تومان در بانک سرمایه گذاری کنید فقط یک میزان مشخص شده ای را به عنوان سود دربافت می کنید اما اگر همان ۲ میلیون را در بورس سرمایه گذاری کنید و دانش خود را در زمینه بورس افزایش بدهید می توانید میزان سوددهی متنوعی (افزایش یا کاهشی) را داشته باشید.
  3. سرمایه گذاری در بانک برای افرادی مناسب است که بدنبال ریسک خیلی کم هستند در مقابل سرمایه گذاری در بورس برای افرادی که دارای روحیه ریسک پذیری بالا هستند مناسب است.

سود تضمینی در سرمایه گذاری در بورس :

برای سرمایه گذاری در بورس میبایست از وضعیت بازار اطلاع داشته باشید همچنین داشتن دانش و علم کافی در زمینه بورس جهت بررسی و آنالیز وضعیت بازار بورس بسیار واجب است. همواره باید به خاطر داشته باشید که سوددهی در بازار بورس قطعی و همیشگی نیست زیرا سوددهی در بازار بورس به نوسانات قیمتی سهام ها بستگی دارد و نوسات قیمت هم به میزان عرضه وتقاضا بستگی دارد پس در هر روز امکان دارد نوسان قیمت بین +۵ و -۵ باشد، در نتیجه اگر میزان عرضه و تقاضا بالا باشد بازار بورس نیز بازدهی بالایی خواهد داشت. در کل بازار بورس برای افرادی که صبور هستند و از دانش کافی در زمینه بورس برخورد دار هستند مکانی عالی به شمار می رود.

آیا بورس می تواند به عنوان منبع درآمد محسوب شود ؟

به طور کلی داشتن دیدی که در آن بورس را یک منبع درآمد ببیند اشتباه است و باید در تصمیم گیری خود تجدید نظر کنید زیرا همانطور که همه افراد می دانند سود دهی بازار بورس قطعی نیست زیرا سوددهی در بازار بورس به نوسانات بازار، اتفاقات سیاسی و سایر عوامل بستگی دارد و میتواند بر سوددهی تاثیر بسزایی داشته باشد، در نتیجه افرادی که فکر می کنند با سرمایه گذاری در بازار بورس می توانند درآمد ماهانه داشته باشند کاملا در اشتباه هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.