چرا بیت کوین به بالای ۴۲ هزار دلار رسید؟

بیت کوین برای اولین بار از ماه ژانویه به بالای مرز ۴۲۰۰۰ دلار رسید و تحلیل ها نشان می دهد که چهار دلیل احتمالی پشت افزایش قیمت بیت کوین ۵۰۰۰ دلاری به بالای ۴۲۰۰۰ دلار وجود دارد.

اولین دلیل پایان فصل گزارش مالی برای شرکت های آمریکایی است که به نوبه خود تأثیر زیادی بر حرکت بیت کوین دارد زیرا اکثر شرکت های غول پیکر نتایج تجاری خود را منتشر می کنند که بر عملکرد آنها در بورس اوراق بهادار آمریکا منعکس می شود. و این در بازار ارزهای دیجیتال منعکس شده است.

در حالی که دلیل دوم اصلاحات است، زیرا قیمت بیت کوین طی دو ماه گذشته مسیر نزولی را طی کرده است و اصلاحات مثبت قابل توجهی در بازار مشاهده نشده است و بنابراین افزایش بیت کوین ممکن است یک فرآیند اصلاحی مهم باشد.

قیمت بیت کوین

در مورد سومین دلیل افزایش بیت کوین، ممکن است در نقدینگی های دلار آمریکا باشد، زیرا داده های CoinGlass نشان می دهد که طی بیست و چهار ساعت گذشته، بازارها شاهد انحلال ۲۲۰ میلیون دلاری در سراسر پلتفرم های معاملاتی بزرگ از جمله Binance، OKEx، FTX و BitMEX، و این عملیات، خرید ارزهای دیجیتال را تقویت کرد که به رشد بیت کوین دامن زد.

در جریان معاملات روز دوشنبه، ارز بیت کوین ۲٫۸۶ درصد افزایش یافت و حدود ۴۲۷۲۶٫۹۰ دلار را ثبت کرد و ارزش سرمایه آن را به حدود ۸۰۹۷۲۱۷۱۰۳۲۷ دلار رساند و حجم معاملات روزانه بیت کوین نیز ۲۲۹۷۸۴۱۳۸۲۴ دلار افزایش یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.